Aktualności i wydarzenia

         21 września 2020 roku o godzinie 8:14 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymało informację poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku dwóch samochodów osobowych na drodze DW-183 w miejscowości Drzązgowo i poszkodowanej prawdopodobnie jednej osobie. Zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP z Chodzieży, Policję oraz ambulans Państwowego Ratownictwa Medycznego.

      19 września 2020 roku o godzinie 19:24 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymało zgłoszenie poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego o zderzeniu się dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu drogi krajowej K-11 z ulicą Dworcową w Budzyniu. Dyżurny SK zadysponował zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP z Chodzieży oraz OSP KSRG Budzyń.

Potrącono rowerzystkę w Brzekińcu – taką informacje od Policji otrzymał dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Chodzieży, 3 września 2020 r. o godz. 14:19.

   8 września 2020 r. po godzinie siódmej do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży wpłynęło zgłoszenie o potrąconej kobiecie przez pociąg pasażerski w miejscowości Chodzież.

W piątek 28 sierpnia 2020 r. około godziny 19:45, w Margoninie na ul. Bocznej motocykl uderzył w ścianę. Dwie osoby nim podróżujące, w związku z odniesionymi obrażeniami zostały zabrane przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitala.

Początek strony