Aktualności i wydarzenia

   W listopadzie dokonano aktu symbolicznego posadzenia drzewa, przy budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

   W Łeknie koło Wągrowca w dniu 1 grudnia 2018 odbył  się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej - Pomoc Dla Amelii.

W dniu 29.11.2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży dokonano odbioru mobilnego symulatora zagrożeń pożarowych i ekologicznych domu jednorodzinnego,

   W dniu 27 listopada 2018 roku przed godziną 8:00 służby ratownicze otrzymały informację o wypadku drogowym na trasie krajowej nr 11 w miejscowości Nietuszkowo – z informacji tej wynikało, że samochód ciężarowy zderzył się czołowo z pojazdem osobowym, który jest w płomieniach, a w środku pozostały dwie osoby. Z uwagi na charakter zgłoszenia oraz miejsce wypadku (na granicy dwóch powiatów) zadysponowano zastępy straży pożarnej, Policji oraz ambulanse Państwowego Ratownictwa Medycznego z powiatu chodzieskiego i pilskiego.

   Ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa” ruszyła na dobre w powiecie chodzieskim. Po lekcjach edukacyjnych w placówkach oświatowych odbyła się bardzo potrzebna i interesująca konferencja podejmująca zagadnienia bezpieczeństwa pożarowego w sezonie grzewczym, a w szczególności sposoby zabezpieczania się przed zatruciem tlenkiem węgla.

Początek strony