Aktualności i wydarzenia

Mają na uwadze bezpieczeństwo dzieci i młodzieży przed zbliżającymi się wakacjami letnimi, Komenda Powiatowa PSP w Chodzieży przeprowadziła akcje pt. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” i „Bezpieczne wakacje”.

Panująca od ponad miesiąca susza i wysoka temperatura nie sprzyja bezpieczeństwu pożarowemu chodzieskiego powiatu.

W dniu 6 czerwca 2018 roku o godzinie 14:34 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymał informację o dachowaniu samochodu osobowego na drodze krajowej K-11 w miejscowości Budzyń.

Już po raz kolejny w dniu 9 czerwca na terenie powiatu chodzieskiego odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Chodzieży. Gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa w Budzyniu.

Po raz kolejny z Białegostoku w dniu 22 maja 2018 roku ruszyła II edycja rowerowej sztafety charytatywnej „Mundur na rowerze”, która ma na celu zebranie środków na leczenie i rehabilitację funkcjonariuszy poszkodowanych w trakcie akcji. W tym roku funkcjonariusze z całego kraju jadą dla Marcina i Arka z Łodzi. Sztafeta ma do pokonania ponad 6100 kilometrów i przejedzie przez 133 miasta.

Początek strony