W dniu 20 października 2017 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie (powiat gnieźnieński) odbyły się „Eliminacje strefowe do Mistrzostw Wielkopolski Strażaków w Halowej Piłce Nożnej”. W turnieju wzięło udział osiem drużyn reprezentujących komendy powiatowe Państwowej Straży Pożarnej z Wrześni, Wągrowca, Chodzieży, Piły, Koła, Konina, Złotowa, gospodarze z Gniezna oraz strażacy z Chodzieży.

 

Drużyny w wyniku losowania podzielono na 2 grupy, w których rywalizowano w systemie każdy z każdym. Po zaciętej rywalizacji w fazach grupowych reprezentacja chodzieskiej komendy zaliczyła każdy z możliwych wyników, tzn. wygraną, remis i porażkę. Tym samym straciła szanse wystąpienia w finale Mistrzostw Wielkopolski Strażaków w Halowej Piłce Nożnej, które odbędą się w Słupcy. Do finału awansowali zwycięzcy turnieju strażacy z Konina oraz drużyna z Wrześni.

Chodzieską komendę reprezentowali: mł. asp. Cezary Krukowski (kapitan drużyny i zawodnik), sekc. Filip Pachowicz, sekc. Wiesław Kasprzyk, sekc. Miłosz Sikora, sekc. Krzysztof Majewski, sekc. Marcin Wardak, st. str. Mikołaj Heiman, str. Maciej Durski.

Opracował: mł. bryg. Leszek Naranowicz. 

Zdjęcia: archiwum JRG. 

01

 

02

 

03

Początek strony